Home » Cytaty » Cytaty Sarahy

Cytaty Sarahy

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest jogin Saraha.

Cytaty Sarahy mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Sarahy możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Sarahy, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Saraha

***

Wszystko, co wypływa z umysłu, Posiada naturę jego właściciela. Czyż woda i fale są czymś odmiennym? Ich natura – podobnie jak natura przestrzeni – jest jedna i ta sama.
***
Ujrzyj umysł jako myśl, o głupcze, i porzuć wszystkie błędne poglądy.
***
Chociaż jest wiele rzek – w morzu i tak staną się jednym. Chociaż jest wiele kłamstw – jedna prawda obali je wszystkie. Kiedy pojawia się jedno słońce, ciemność, Choćby była nieprzenikniona – znika.

Powyższy wpis został wyświetlony od 06.01.2024 już 9858 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply