Home » Cytaty » Cytaty Franka Lamparda

Cytaty Franka Lamparda

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest angielski piłkarz Frank Lampard.

Cytaty Franka Lamparda mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Lamparda możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Franka Lamparda, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Franka Lamparda

***

Kiedy miałem od 16 do 20 lat to zawsze trenowałem więcej. Często, kiedy biegałem, było już ciemno i padał deszcz, było strasznie, ale wtedy wyobrażałem sobie jak strzelam bramkę w najbliższą sobotę. Jeśli rzeczywiście ją strzeliłem, mój ojciec przypominał mi po meczu, że to dzięki tym kilku dodatkowym przebieżkom, które sobie zaaplikowałem.
***
Mieli o wiele więcej talentu niż ja, strasznie mnie to denerwowało, że byli ode mnie lepsi, ale to sprawiało, że chciałem jeszcze bardziej walczyć, żeby być lepszym niż oni.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 24.06.2023 już 7346 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie cytaty Ci się spodobają.

Leave a Reply