Home » Cytaty » Cytaty Meg Cabot

Cytaty Meg Cabot

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykańska pisarka Meg Cabot.

Cytaty Meg Cabot mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Meg Cabot możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Meg Cabot, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Meg Cabot

***

Najpierw trzeba poznać zasady żeby je złamać
***
Jest różnica między słuchaniem, a usłyszeniem, taka sama jak między patrzeniem, a widzeniem.
***
Wcale nie miałam zamiaru siedzieć na dnie i czekać aż się utopie
***
To wszystko musiało dziać się na prawdę. To wszystko nie mogło być tylko wytworem mojej wyobraźni, tak jak nie było nim rytmiczne łup-łup-łup muzyki z sąsiedniego pokoju, które jakimś cudem idealnie zgrywało się z szybkim łup-łup-łup mojego serca…

Powyższy artykuł został pokazany od 13.01.2024 już 9863 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply