Home » Cytaty » Cytaty Nicoli Morgan

Cytaty Nicoli Morgan

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest brytyjska pisarka Nicola Morgan.

Cytaty Nicoli Morgan mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Morgan możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Nicoli Morgan, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Nicoli Morgan

***

– Powiedz mi, co jest takiego wyjątkowego w bieganiu? […] – To prawie jak latanie. To jak stać na najwyższej górze, milion kilometrów od wszystkiego i krzyczeć. Najbielszy krzyk na świecie. Jesteś lekki, jesteś naszybszą rzeczą w kosmosie, jakbyś nic nie ważył. Wysysasz prędkość z Drogi Mlecznej i czujesz, że możesz dotknąć gwiazd.

***

Kiedy zaglądasz do jaskini, z początku widzisz bardzo niewiele. Ale kiedy przyzwyczajasz się do ciemności, widzisz coraz więcej. A jeśli odważysz się zostać tam wystarczająco długo, w końcu zobaczysz wszystko.

Powyższy artykuł został zobaczony od 22.02.2024 już 3292 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply