Home » Cytaty » Cytaty Marii Nurowskiej

Cytaty Marii Nurowskiej

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polska nowelistka Maria Nurowska.

Cytaty Marii Nurowskiej mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Nurowskiej możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Marii Nurowskiej, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Marii Nurowskiej

***

Mężczyzna stworzony jest po to, aby ułatwiać kobiecie życie i dlatego wymyślono małżeństwo.

***

A wiesz, co to znaczy sprzedawać siebie? Pozwalasz, żeby ten, co ma forsę, włożył ci rękę za majtki, a potem, żeby je zdjął, a potem, żeby się na tobie położył. Albo według uznania… mam mówić dalej?

***

– Boga nie ma – odrzekła spokojnie. – Niebo jest puste. – A potem dodała: – Miłość jest naszą religią, w nią musimy wierzyć.

Powyższy artykuł został pokazany od 21.12.2023 już 3452 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply