Home » Cytaty » Cytaty Margaret Mitchell

Cytaty Margaret Mitchell

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykańska pisarka Margaret Mitchell.

Cytaty Margaret Mitchell mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Mitchell możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Margaret Mitchell, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Margaret Mitchell

***

Kobiety nie mają więcej dumy niż kozy.
***
Jak wielce kobiety cenią łańcuchy, którymi są skute!
***
Pobieramy się z rozsądku, a kochamy dla przyjemności.
***
Równie dobrze można zarobić na upadku cywilizacji, co na jej budowie.
***
Konsekwencjo, tyś wielką cnotą!
***
Raz wyszłaś za mąż na złość, a raz dla pieniędzy. Czy myślałaś kiedyś o wyjściu za mąż dla przyjemności?
***
Wiesz przecież dobrze, że moje serce zawsze należało do ciebie. Ostrzyłaś sobie na nim zęby.
***
Kocham cię, Scarlett, za to, że jesteś tak bardzo do mnie podobna… Za to, że oboje jesteśmy renegatami i egoistami. Żadne z nas nie dba o to, czy świat idzie na psy, byle nam było dobrze i przyjemnie.
***
Boga biorę na świadka, Boga biorę na świadka, że Jankesi nie pokonają mnie nigdy. Przetrwam to wszystko, a jak wojna się skończy, nigdy w życiu nie będę więcej głodna. Ani ja, ani nikt z moich bliskich. Choćbym miała kraść i zabijać, Bóg mi świadkiem, że nigdy więcej głodna nie będę.
***
Pomyślę o tym wszystkim jutro (…), mimo wszystko, życie się dzisiaj nie kończy.
***
Jutro o tym pomyśle. Jutro też jest dzień.

Powyższy artykuł został pokazany od 20.06.2023 już 7533 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się spodobają.

Leave a Reply