Home » Cytaty » Cytaty Jeana Geneta

Cytaty Jeana Geneta

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest francuski pisarz Jean Genet.

Cytaty Jeana Geneta mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Geneta możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jeana Geneta, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jeana Geneta

***
Ojczyzna? To dwóch, trzech ludzi, których znam.
***
Gdy obserwuje się, jak nasze czasy pysznią się odkryciem seksu, można się dziwić, że ludzkość nie wymarła przed wiekami.
***
Małżeństwo i służba wojskowa to dwie państwowo usankcjonowane formy pozbawienia wolności, za które nie grozi wyrok sądowy.
***
Nasze czasy można sprowadzić do prostej formuły: podróże kosmiczne plus seks.
***
Cynizm jest to udana próba zobaczenia świata, jakim jest on w rzeczywistości.
***
Małżeństwo to zalegalizowana samotność we dwoje.

Powyższy wpis został zobaczony od 09.07.2023 już 6140 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply