Home » Cytaty » Cytaty Franka Zappy

Cytaty Franka Zappy

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest muzyk Frank Zappa.

Cytaty Franka Zappy mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Franka Zappy możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Franka Zappy, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Franka Zappy

***

Kompozytor to człowiek, który wmusza swą wolę w nic nie podejrzewające molekuły powietrza, często z pomocą też nic nie podejrzewających muzyków.
***
Bez muzyki, która go ozdabia, czas jest tylko nudną produkcją terminów i dat, za które trzeba płacić rachunki.
***
We wszechświecie więcej jest głupoty niż wody. I ma dłuższy okres trwałości.
***
Polityka jest jedną z gałęzi przemysłu rozrywkowego.
***
Istnieją trzy rzeczy, które czuć rybą. Jedną z nich jest ryba.
***
Jeśli nie możemy być wolni, to przynajmniej możemy być tani.
***
Umysł jest jak spadochron. Nie działa, jeśli nie jest otwarty.
***
Pisanie na temat muzyki jest jak tańczenie na temat architektury.
***
Informacja nie jest jeszcze wiedzą. Wiedza nie jest mądrością. Mądrość nie jest prawdą. Prawda nie jest pięknem. Piękno nie jest jeszcze miłością. Miłość to nie muzyka. Muzyka jest THE BEST.
***
Głupota ma pewien urok, ignorancja nie.
***
Dlaczego koniecznie nie możesz mieć racji tylko dlatego, że kilka milionów ludzi sądzi, że jej nie masz.
***
Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp.
***
Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś.
***
Piszę taką muzykę jaką lubię. Jeśli podoba się innym ludziom, to w porządku, mogą iść do sklepu i kupić sobie płyty. A jeśli im się nie podoba, to zawsze mają Micheala Jacksona do posłuchania.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 11.01.2024 już 3758 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply