Home » Cytaty » Cytaty Arnolda Schwarzeneggera

Cytaty Arnolda Schwarzeneggera

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Arnold Schwarzenegger.

Cytaty Arnolda Schwarzeneggera mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Schwarzeneggera możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Arnolda Schwarzeneggera, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Arnolda Schwarzeneggera

***

Trenując bicepsy, wyobrażam sobie wysokie góry. Dzięki swojej wyobraźni przekonałem się, że potrafię wszystko, kiedy tylko mocno, bardzo mocno tego chcę i wierzę, że to osiągnę.
***
W końcu przyjechałem [do USA] w 1968. Miałem puste kieszenie, ale pełno marzeń. Właśnie trwała kampania prezydencka. Pamiętam, jak oglądałem Nixona i Humpreya w telewizji. Przyjaciel, który mówił po angielsku i niemiecku przekładał dla mnie. Słyszałem Humpreya mówiącego rzeczy, które brzmiały jak socjalizm, właśnie to od czego uciekłem. Ale potem usłyszałem Nixona. Mówił o przedsiębiorczości, ograniczaniu rządowych interwencji, zmniejszeniu podatków i wzmocnieniu obronności. Słuchanie Nixona było jak oddychanie świeżym powietrzem. Zapytałem przyjaciela „Z jakiej on jest partii?”. Mój przyjaciel odpowiedział „On jest republikaninem”. „Więc i ja jestem republikaninem” rzekłem.
***
Pieniądze szczęścia nie dają. Mam teraz 50 mln dolarów, ale jestem tak samo szczęśliwy jak wtedy, kiedy miałem 48 milionów.
***
Niezależnie od tego, czy jesteś gejem, czy hetero, każdy potrzebuje kogoś kochać.
***
Nie potrzebuję żadnych pieniędzy. Mam wszystkie.
***
Naprawdę kocham Polskę.
***
Każdego ranka, kiedy wstaję z łóżka, podnieca mnie myśl, że mogę mieć wpływ na życie innych ludzi.
***
Jeśli politycy nie mają jaj, wtedy nazywam ich zniewieściałymi.
***
Gdy szedłem do podium, pewien człowiek powiedział mi, że jestem równie dobrym politykiem co aktorem. Co za tani chwyt!
***
Czułe godziny są milsze z kobietami, cygara smakują mi jednak lepiej w męskim towarzystwie.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 10.02.2023 już 2049 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się spodobają.

Leave a Reply