Home » Cytaty » Cytaty z piosenek Vienia

Cytaty z piosenek Vienia

Piosenki są pełne słów, wersów, które przemawiają do odbiorców. Uwielbiamy ich słuchać i znamy wiele z nich na pamięć. Niezależnie od gatunku muzyki, pojawiają się wersy, które ludzie często lubią cytować. Jednym z artystów, którego chętnie cytujemy jest raper Vienia.

Cytaty z piosenek Vienia mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Vienia możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów z piosenek Vienia, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty z piosenek Vienia

***

Ostatnio zastanawiałem się nad taką generalną, wszechobecną nienawiścią do wszystkiego i wszystkich. Dla mnie to coś nowego. Kiedy ja miałem te 20 lat i się buntowałem to wydawało mi się, że walczę z systemem, indoktrynacją państwa i czułem, że nie jestem w tym sam. Czułem, że walczę o lepszy świat, o wolność. Dziś mam wrażenie, że tego nie ma, nie ma współczucia, dyskusji o ważnych tematach. Czuję, że młodzi żyją w pewnej pustce i nienawidzą dla samej nienawiści, bez konkretnych podstaw i refleksji nad problemem.
***
Hip-hop jest tak szczerą formą wypowiedzi, że ja teraz patrząc na moje nagrania z lat 90., gdy byłem jeszcze zadziornym i agresywnym szczeniakiem, mógłbym się nie poznać. Z każdą płytą dojrzewałem, ewoluowałem jako człowiek, zachodziły zmiany w świecie moich emocji, warstwie duchowej.

Powyższy artykuł został zobaczony od 16.08.2023 już 4366 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply