Home » Cytaty » Cytaty Ala Pacino

Cytaty Ala Pacino

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański aktor Al Pacino.

Cytaty Ala Pacino mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Pacino możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Ala Pacino, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Ala Pacino

***

Aktorstwo to emocjonalne zapasy.
***
Jeśli na ekranie widzisz człowieka, który zaczyna od zera i pnie się w górę, to siłą rzeczy zaczynasz mu kibicować. Większość z nas też marzy o tym, aby wyrwać się z kolein codzienności i trafić na sam szczyt. Aby zbuntować się przeciwko systemowi.
***
Lepiej i więcej się uczę, przechodząc przez wszystko samemu, popełniając własne błędy. Niedobrze jest unikać błędów, które mogą nam pokazać coś nowego…
***
Lubię sport dla czystej zabawy, dla samej radości z gry.
***
Nie istnieje coś takiego, jak szczęście, jest tylko koncentracja. Gdy jesteś skoncentrowany, jesteś szczęśliwy. Jesteś szczęśliwy, gdy nie myślisz zbytnio o sobie.
***
Nigdy nie szukałem kontaktu z ludźmi. Nie robię tego. Nie wiem, być może jestem po prostu nieśmiały.
***
Im mniej się czegoś pragnie, tym bardziej to do człowieka przychodzi. Będzie tak, jak musi być. Zawsze, gdy zmuszałem się do czegoś, coś szło nie tak.

Powyższy wpis został pokazany od 14.08.2023 już 6873 razy! Mamy nadzieje, że nasze sentencje Ci się przydają.

Leave a Reply