Home » Cytaty » Cytaty Thorntona Wildera

Cytaty Thorntona Wildera

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest amerykański pisarz Thornton Wilder.

Cytaty Thorntona Wildera mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Wildera możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Thorntona Wildera, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Thorntona Wildera

***

Trzeba kochać życie, aby je przeżywać, i trzeba przeżywać życie, aby je kochać.

***

Najpewniejszym znakiem, że jest się na fałszywej drodze, to oklaski wrogów.

***

Miłość istnieje w każdej chwili swego trwania, wiecznie. To jedynie przelotne spojrzenie w wieczność, jakie jest nam dane.

***

Kobieta jest głucha na wszelkie argumenty. Mężczyzna może ocalić swój kraj, rządzić całym światem, zdobyć wieczną sławę jako filozof, jedynie dla swej żony będzie zawsze tylko zwykłym głupcem.

Powyższy artykuł został wyświetlony od 30.12.2022 już 2224 razy! Mamy nadzieje, że nasze złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*