Home » Cytaty » Cytaty Jarosława Klejnockiego

Cytaty Jarosława Klejnockiego

Znani politycy, pisarze, aktorzy, czy też inne znakomite osobistości naszego świata wypowiadają ważne słowa. Są one motywujące lub skłaniające do refleksji. Nie przypadkowo osiągnęli oni sukces i rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest polski pisarz Jarosław Klejnocki.

Cytaty Jarosława Klejnockiego mogą być dla wielu osób inspirujące i dające do myślenia. Można je umieścić na kartce z życzeniami, gratulacjami, czy gdziekolwiek indziej. Cytaty Klejnockiego możesz również wysłać bliskiej osobie przy użyciu komunikatora jak Messenger, Whatsapp, Instagram, czy Telegram. Oczywiście cytat możesz ustawić na swoim profilu w dowolnym portalu społecznościowym.

Sprawdź koniecznie zbiór cytatów Jarosława Klejnockiego, które zebraliśmy dla Ciebie w jednym miejscu. Wybierz jeden z nich i zrób z nim co tylko chcesz.

Cytaty Jarosława Klejnockiego

***

Trzeba iść, tak jakby ścieżka za kolejnym zakrętem miała się wyprostować, jakbyśmy mieli wyjść na świetlistą polanę, gdzie spokój i odpoczynek. To całe zaklęcie.
***
Jak widać, los lubi płatać rozmaite psikusy. Pocieszające w tym wszystkim jest to, że – jak się okazuje – nie tylko idealiści dostają na tym najlepszym ze światów w dupę.

Powyższy wpis został zobaczony od 28.12.2023 już 9535 razy! Mamy nadzieje, że wszystkie złote myśli Ci się przydają.

Leave a Reply